KONST / Litografier / Litografi 12009233
nr 1200 9233
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 20/360. Motivet: 47x35 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
måndag 27 augusti 2018
kl 19:40:06